Sbírka na bratronické varhany

Vybráno zatím bylo cca 15.000Kč.

• Je vykonáno čištění části píšťal prospektové Oktávy 4´,
  • u několika píšťal však bude potřeba provést cínařskou opravu (provizorně zafixovány izolepou), části píšťal Salicionálu 8´, Superoktávy 2´ a Mixtury.
  • Proběhl nátěr proti červotoči u píšťalnic pod píšťalami uvedených rejstříků.

A co čeká?

• Zbytek varhan prolezlých červotočem a s kosterními pozůstatky ptactva a myší.
  • Není udělána ani desetina prací. Bude také potřeba instalovat ventilátor a další opravy…
  • Dokončení bude na jaře 2015.

Farnost Zbečno vyhlašuje sbírku na varhany v kostele Všech svatých v Bratronicích. č. účtu je: 540095389/0800           variabilní symbol: 77 Podrobnosti o bratronických varhanách naleznete v našem článku Bratronické varhany Aktualizace 16.12.2014 V současné době již probíhají počáteční práce na varhanách:

Categories: Akce, Novinky